Oferta

Sprzątanie biur

Świadczymy usługę kompleksowego sprzątania biur na terenie Krakowa oraz okolic. Możliwe jest podjęcie stałej współpracy jak i jednorazowe posprzątanie. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie w tym zakresie. Wiadomo, iż czyste biuro to wizytówka firmy, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy sprzątającej.

Sprzątanie po remoncie

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po generalnym remoncie oraz nowo wybudowanych obiektów. Zapewniamy własny sprzęt oraz niezbędne środki czystości. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co przekłada się na zadowolenie klienta. Potrafimy dostosować się do trudnych warunków jakie często panują na budowie. Nasza elastyczność sprawia, iż jesteśmy w stanie współpracować z innymi ekipami wykończeniowymi. Zajmujemy się sprzątaniem domów, mieszkań, biur, hal magazynowych, itd.

Sprzątanie piwnic i strychów

Zalęgły się Państwu ptaki na strychu? A może zalało Wam piwnicę? Nasza firma pomoże uprzątnąć zbędne i zniszczone rzeczy ze strychów i piwnic. Nie muszą się Państwo martwić o transport tych rzeczy, gdyż nasza firma go zapewnia, a w trosce o Państwa zdrowie również zdezynfekujemy pomieszczenia, w których jest to wskazane.