Realizacje

Mycie okien

Mycie okien

Nasza firma sprzątająca Clean i Glanz otrzymała zlecenie mycia okien w nowo wybudowanym obiekcie. Nasi doświadczeni pracownicy bez trudu poradzili sobie z tym zadaniem, pomimo iż okna były mocno zabrudzone. Jak to zwykle bywa w przypadku mycia okien po budowlanym, szyby i framugi były zabrudzone farbą, tynkiem i silikonem. Jednak dzięki zastosowaniu specjalistycznych skrobaczek, udało się usunąć wszystkie te zabrudzenia. Po wykonaniu zlecenia przez naszą firmę sprzątającą, wszystkie okna były czyste, co spotkało się z zadowoleniem zleceniodawcy. Mycie okien to jedna ze specjalizacji naszej firmy.

Prace na wysokości

Nasza firma sprzątająca w ostatnim czasie realizuje zlecenie w pewnym zakładzie, polegające na odkurzaniu i myciu ciągów klimatyzacyjnych i rurociągów. Prace te w głównej mierze prowadzone są na wysokości przy użyciu podestów ruchomych (zwyżek) i drabin. Mogliśmy podjąć się takiego zadania, ponieważ posiadamy odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokości oraz niezbędne doświadczenie.

Kolce na ptaki

W ostatnim czasie nasza firma sprzątająca wykonała zlecenie na rzecz jednej z krakowskich spółdzielni mieszkaniowej. Usługa polegała na dokładnym wyczyszczeniu gzymsu z gołębich odchodów, a następnie przyklejeniu kolców na ptaki na tym gzymsie. Zadanie było wykonywane w jednej z kamienic w centrum miasta. Zlecono nam je, ponieważ gołębie zanieczyszczały nie tylko sam gzyms, ale także balkony i elewacje znajdujące się pod gzymsem. Zamontowane przez nas kolce na ptaki skutecznie odstraszyły gołębie. Mieszkańcy kamienicy nie muszą już się martwić o swoje balkony.

Kolce na ptaki